جستجو
مطالب
 
 
 
 
 
سبد خرید

 
آنالی
نحوه ارسال کالا
تهران: توسط پیک موتوری
شهرستان: توسط تیپاکس و یا پست پیشتاز
در صورتی که آدرس شما یکی از شهرهای ذیل باشد، سفارش شما توسط تیپاکس ارسال خواهد شد.
شعب شهرستان های راه نزدیک
ابهر و خرمدرهتنکابنقروهنیشابور
آستارادزفولقزوینورامین
آملرامسرقشمهمدان
اراکرشتقمیزد
اردبیلرفسنجانکاشان 
ارومیهرودسرکرج 
اسدآبادزرین شهرکرمان 
اصفهانزرندکرمانشاه 
انزلیزنجانکیش 
اهوازساریگرگان 
بابلساوهگنبد 
بابلسرسبزوارلاهیجان 
بروجردسمنانلنگرود 
بروجنسنندجمراغه 
بنابشاهرودمرودشت 
بهشهرشاهین شهرمشهد 
تاکستانشوشترماهشهر 
تالششهرضاملایر 
تبریزشهر کردمهاباد 
چالوسشهر صنعتی البرزمیاندوآب 
چابهارشیرازمیانه 
خرم آبادصومعه سرا و فومنمیبد 
خمینی شهرعسلویهنجف آباد 
دامغانعلی آبادنکا 
دورودقائمشهرنهاوند 
شعب شهرستان های راه دور
آبادانبوشهرجیرفتقوچان
اسلام آباد غرببهبهانخویگچساران
ایلامبیرجندزاهدانکازرون
بجنوردبوکانسیرجانمرند
برازجانتربت حیدریهشیروانلار
بندرعباسجهرمفسایاسوج
 
پیگیری مرسولات ارسال توسط تیپاکس: اگر تا 48 ساعت پس از دریافت پیامک «ارسال شد» از سایت آنالی، مرسوله خود را دریافت نکردید، با دفتر تیپاکس شهر خود تماس بگیرید و مرسوله خود را پیگیری نمایید. (تلفن شعب تیپاکس )
پیگیری مرسولات ارسالی توسط پست: پس از دریافت پیامک ارسال شد از سمت سایت، می توانید به این آدرس http://itemtracking.post.ir مراجعه نموده و شماره مرسوله خود را ثبت کرده و وضعیت سفارش خود را مشاهده نمایید.

زمان تحویل کالا
سفارش‌های ثبت شده تا ساعت 12 ظهر، بعداز ظهر همان روز ارسال می‌شود. اگر سفارش به وسیله تیپاکس به شهرستان‌ها ارسال گردد، از 1 تا 2 روز کاری به مقصد می‌رسد. اگر سفارش با پست پیشتاز ارسال گردد، از 3 تا 6 روز کاری به مقصد می‌رسد.
سفارش‌های ثبت شده بعد از ساعت 12 ظهر روز کاری بعدی ارسال می‌گردد.
تبصره یک: چنانچه بر اثر مسائل غير قابل پيش بيني از جمله: خرابي كاميون، تصادف، سيل، زلزله و ساير بلاياي طبيعي در توزيع محمولات وقفه ايجاد گردد، مسئوليت آن متوجه شرکت حمل کننده می باشد.
تبصره دو: پیگیری و ارسال سفارشات از زمان پرداخت وجه سفارش انجام خواهد شد.
امکان بازگشت و مرجوعی:
هدف آنالی رضایت کامل شماست. به این منظور، امکان عودت کالا طبق ضوابط تا 7 روز وجود دارد. جهت بازگشت کالا ابتدا با تیم آنالی تماس بگیرید. همکاران ما شرایط برگشت کالای مورد نظر را کاملاً توضیح داده و در صورت امکان، هماهنگی لازم جهت عودت کالا انجام می‌شود.
شرایط بازگشت کالا:
در صورت مطابقت نداشتن کالا با سفارش و کالای نمایش داده شده در سایت، شکستگی، خرابی ، زدگی یا پارگی، مناسب نبودن سایز، راضی نبودن از کیفیت، با شروط ذیل تا 7 روز می‌توانید کالای خود را با هماهنگی تیم آنالی برگشت دهید.
·        برچسب کالا جدا نشده باشد.
·        لباس بوی عطر یا بوی بدن ندهد.
·        محصول کاملا مطابق بسته ارسالی باشد.
به دلیل رعایت الزامات  بهداشتی، لباس زیر، لوازم بهداشتی و پرستاری، پاپوش نوزاد و جوراب شلواری به هیچ عنوان قابل برگشت نیست. در مورد اسباب‌بازی نیز در صورتی که پکیج کالا باز نشده باشد، امکان مرجوعی وجود دارد.
 هزینه ارسال کالا:
حداقل هزینه ارسال سفارشات 18.000 تومان می باشد. که با افزایش سفارشات ، مبلغی به آن اضافه می‌شود. از آنجا که هزینه پست (برای سفارشات شهرستان) بستگی به وزن و محل ارسال دارد، این هزینه به طور میانگین در نظر گرفته شده است ‌که علاوه بر هزینه تمبر، شامل هزینه‌های بسته‌بندی و مالیات بر ارزش افزوده اداره پست می‌باشد.
فروشگاه آنالی تمامی سفارش‌ها را قبل از بسته‌بندی به دقت کنترل نموده و پس از اطمینان از صحت و سلامت کامل آنها،‌ بسته‌بندی و ارسال می‌نماید.
امکان تغییر آدرس:
قبل از ارسال کالا از طرف آنالی با شما تماس گرفته خواهد شد. در صورت تغییر آدرس، لطفاً در همان زمان اعلام نمایید. همکاران ما در واحد ارسال با شما هماهنگی لازم را انجام خواهند داد.
کارت گارانتی خدمات:
 
 
 
فرم پیگیری سفارش
کد پیگیری سفارش *

کمی صبر کنید ...
کد پیگیری سفارش شما نادرست می باشد.