جستجو
مطالب
 
 
 
 
 
سبد خرید

 
آنالی
نحوه پرداخت

روش اول :  

پس از تایید سفارش، شما به صفحه پرداخت بانک پارسیان منتقل می‌شوید. با تکمیل اطلاعات خواسته شده، می‌توانید فرایند پرداخت را تکمیل نمایید.


روش دوم : 

چنانچه رمز دوم کارت خود را ندارید و یا  به هر دلیلی نمی خواهید از پرداخت آنلاین استفاده می توانید از دو روش ذیل هزینه مربوطه را پرداخت و سپس اعلام نمایید:

١. مراجعه حضوری به بانک ملت :
به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کنید و مبلغ فاکتور را به شماره حساب ۳۶۷۹۵۸۰۱۲۳    به نام ندا قاسمی واریز کنید. سپس شماره سند خود را در بخش ثبت فیش بانکی سایت وارد کنید.

٢. توسط دستگاه خودپرداز :
چنانچه دارای یکی از کارت های بانکی عضو شتاب هستيد، به نزديکترين شعبه دارای خودپرداز مراجعه کرده و وجه خود را به صورت زير پرداخت کنيد.
• پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و وارد کردن رمز عبور، از منوهای موجود ابتدا «انتقال وجه» و سپس «به کارت ديگر» را انتخاب کنيد.
• در صفحه ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ريال وارد کنيد. سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می شود که بايد شماره زير را وارد کنيد.
• شماره کارت ١٦ رقمی 
3314-5383-3379-6104 را وارد کنید. در مرحله آخر خود پرداز از شما می پرسد آيا مطمئن به انتقال وجه به حساب "ندا قاسمی " می باشيد؟
• با فشار دادن دکمه بلی با انتقال وجه موافقت می کنید.
• خود پرداز با چاپ رسيد، شما را از انتقال وجه مطمئن می کند. اين رسيد شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دريافت کننده می باشد.
پس از اتمام کار «شماره ارجاع» را در بخش 
ثبت فیش بانکی سایت وارد کنید.شرایط لازم برای تراکنش امن مالی فراهم است. تمامی پرداخت‌های آنلاین فروشگاه اینترنتی آنالی منطبق بر استانداردهای اعلام شده از طرف شبکه یکپارچه بانکی کشور می‌باشد. 

روش سوم :

درصورتی که در شهر تهران و یا یکی از شهرهایی که خدمات تیپاکس در آن ارائه می شود، (لینک شهرهایی که تیپاکس دارند) حضور دارید، می توانید این روش را انتخاب کنید. در این روش پس از سفارش کالا روش پرداخت هنگام تحویل را انتخاب کرده و هزینه کالا و کرایه حمل را به پیک یا مامور تیپاکس تحویل دهید.
فرم ثبت فیش بانکی
کد پیگیری سفارش *
شماره فیش پرداختی *

شماره فیش پرداختی شما با موفقیت ثبت شد. پس از بررسی آن، سفارش در اولین روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.
ثبت فیش بانکی با خطا مواجه شد.